27 Ekim 2016

Sigortam.net  Ödeme Yapmama Rağmen Ödeme Yapılmadığını Belirtip Sigorta Yapılmaması!

Kredi kartımdan ödeme alınmasına rağmen Sigortam.net tarafından ödeme görünmediğini belirtiyorlar ve sigorta poliçemi başlatmıyorlar.

Caner 934 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Caner Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin işlem süreçlerini incelediğimizde kredi kartından çekim yapılmamıştır . Süreçler hakkında gerekli özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Caner Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön