25 Ekim 2016

Sigortam.net Mağduriyet Giderilemiyor!

21/10/2016'da daha evvel satışını yapmış olduğum 34 F** **** Plakalı aracımın kasko poliçesinin yeni satın aldığım araca devri için yazılı ve çağrı merkezi üzerinden beyanda bulundum. Tarafıma bir dönüş olmadı, akıbetini öğrenmek için çağrı merkezini aradım zira aracım teminatsız. Çağrı merkezini tekrar arayarak durumu izah ettim aciliyet bildirdim. Dönüş olmadı 1. gün yine ben çağrı merkezini aradım tarafımdan aracın 4 açıdan fotoğrafı istendi.

Benden bir şey istenmesi hiç dorun değil resim istendi hemen fotoğraf çekerek gönderdim. Dilekçe istendi gönderdim ama sonuç yok. Muhatap ve dönüş kesinlikle ve kesinlikle yok işleminiz askıda bekliyor fakat siz aramıyorsunuz. Çünkü siz bir kez poliçe alarak Sigortam. Net şirketine bağlanmışsınız. Bugün 3.gün işlemim halen tamamlanmadı. Bu geçen süre zarfında gönderdiğim döküman v. S kaybedildi. Tekrar yolladım.

Uğur 1.094 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Uğur Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimize gerekli bilgi verilerek , işlemleri tamamlanmıştır . Müşterimizden süreç için özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Uğur 29 Ekim 2016

    27 Ekim Perşembe Akşam 20:01 [email protected] Net adresine aracıma montaj olan LPG kitinin kasko poliçeme eklenmesi için ruhsat bilgilerini mail gönderdim. Bugün 29 Ekim Cumartesi. Ne mailime bir cevap ne de bir telefon almış durumdayım. Sigortam. Net memnuniyetsizliğim devam etmektedir. Maillere dönüş olmuyor. Taleplere cevap alınamıyor.

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Uğur Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön