20 Ekim 2016

Sigortam.net Kredi Kartı Bilgilerinin Gizliğine Önem Verilmiyor.

Annem için yaptırdığımız sağlık sigortasının ödemesi için kredi kartının süresi bitmesi üzerine bizden kart bilgilerinin olduğu bir form doldurmanızı istediler. Formu isteyen çalışan ortak bir mail adresine bu formu göndermemi istedi. Bunu tabi ki kabul etmedim firmaya ait kişisel mail adresini istedim. Bana etik olarak mail adresini paylaşamayacaklarını iletti. Fakat benden bütün kat bilgilerinin olduğu formu tüm firmaya açmamı isteyecek kadar etikler... Mail adresi de budur: [email protected] Benimle telefonda konuşan arkadaşa şikayet kaydı oluşturmak istediğimi söylediğimde ilgili birime aktarın dedim (bu arkadaş tahsilat bölümünde çalışıyor). Bağlanmayı beklerken telefon kapanıverdi...

Fatma 754 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi30 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Fatma B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize telefon yolu ile ulaşılarak süreç konusunda bilgi verilmiş olup, ilgili beyan temin edilerek tahsilat işlemleri tamamlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Fatma B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön