Sigortam.net Kaybolan Sigorta Poliçeleri..

Ebru C. |

Sigortam.net üzerinden aldığım poliçelerim 1 ay boyunca tarafıma ulaşmadı. Defalarca aramama rağmen ya çağrı merkezine ulaşamadım ya da tekrar gönderiyoruz dediler. Bir ay sonra tekrar basım yapmışlar. Bu sürede mail yolu ile ulaşabilecek kopyaları da tarafıma göndermediler. Son derece özensiz çalışanların olduğu, müşterisine değer vermeyen bir broker.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik - Kusurlu Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  15:32

  Müşterimiz Sayın Ebru G. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin poliçesi işlemlerin tamamlanmasının ardından kargo ile gönderilmiş ancak teslim edilmeyerek tarafımıza geri dönmüştür. Poliçe gönderimi tekrar yapılarak teslimatı sağlanmış, müşterimize ulaşılarak yaşanan süreç adına özür dilenmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 02 Aralık
  14:53

  Müşterimiz Sayın Ebru G. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.