Sigortam.net Kasko Yaptırdım, 4 Günde İşlemi Gerçekleşmedi!

Bülent G. |

9.04.2016 Cumartesi kasko yaptırmak için aradım teklif aldım, güya yarım saat içinde yapacaklardı kredi kartından parayı çektiler 4 günde kaskoyu gerçekleştirmediler, iptalini istedim ama parayı iade edemeyeceklerini merkeze bankadan ekstra ile gelmem gerektiği söylendi, daha sonra defalar aramama rağmen olumlu bir sonuç alamadım.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Hizmet Vermeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  16:51

  Müşterimiz Sayın Bülent G. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin poliçesinin oluşturulması sırasında, sigorta şirketi araç fotoğraflarını talep ettiğinden süreç uzamıştır. Müşterimizin talebi üzerine poliçesi iptal edilerek iadesi gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Bülent G.
  19 Nisan
  20:03

  Hala aramıyorlar vede telofonlara cevap alamıyorum. Yarım saat içinde döneceklerini söylüyorlar, aradan bu kadar geçen zaman içinde hiçbir cevap alamadım.

 • 14 Nisan
  15:19

  Müşterimiz Sayın Bülent G. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.