31 Ağustos 2016

Sigortam.net Kasko Ücreti!

19.08.206 tarihinde 1026.00 TL'ye kasko yaptırdım. 20.08.2016 tarihinde tekrar 1026.00 TL çekim yapıldı kartımdan kendilerine 10 gündür söylememe ve ekstremi göndermeme rağmen hala geri dönüş yapılmadı. Çok ilgisizler.

Erhan 416 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Erhan Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Sistem tarafından mükerrer poliçeüretilmiş olup , mükerrer üretilen poliçe iptali yapılarak iadesi sağlanmıştır .Müşterize ulaşılarak bilgi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Erhan02 Eylül 2016

    Bravo çok güzel ilgileniyorsunuz buraya yazdıktan sonra beni arayan kişi bana hemen dönüş yapacaktı hala yapacak. En kısa zamanda mahkemeye başvuracağım.

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın Erhan Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön