Sigortam.net Kasko Tekliflerinde Tutarsızlık..

Hamit Ö. |

1 hafta önce ilgili şirket tarafından arandım ve Allianz'dan genişletilmiş kasko teklifi olarak plakamı verdiğimde 1.200 TL fiyat çıkardılar. O gün kaskomun bitiş süresi 12 Nisan olduğu için ve pek müsait de olmadığım ilgilenmemiştim.

Ama dün bu kez 1 hafta sonra şirketi arayıp ilgili tekliften kasko yaptırmak istediğim de fiyatın arttığını ve 1.400 TL olduğunu söylediler ve bunun Allianz'dan kaynaklandığını, kendilerinin sadece aracı olduğu belirttiler.

Ne ilginçtir ki Allianz'ın internet sitesinden yine plakamı yazdığımda Allianz online olarak 1.200 TL teklif çıkarttı (genişletilmiş kasko). Teklifin altındaki referans numarası ile istediğiniz sigorta acentemizden bu fiyata poliçenizi satın alabilirsiniz notunu da düşmüşler.

Özetle, Sigortam.net çalışanı bana dürüst davranmadı. Benzer yalanları başkalarına da söylememeleri için bu platformdan bu şikayeti paylaşıyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme - Danışmanlık Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  17:11

  Müşterimiz Sayın Hamit Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimiz, konu ile ilgili bilgi vermek ve poliçe tekliflerinin ayrıntılı açıklaması için aranmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize SMS bilgilendirmesi yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 08 Nisan
  18:12

  Müşterimiz Sayın Hamit Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.