21 Ekim 2016

Sigortam.net Kasko Poliçesinden İade Edilecek İndirim Tutarını İade Etmiyorlar!

Sigortam.net'ten aracım için trafik sigortası ve kasko poliçesi kestirdim. Bana indirim uygulanacağı söylendi ama indirimler daha sonra hesabınıza yatacak dendi. Trafik sigortasındaki indirim bedeli hesabıma yattı fakat kasko poliçesinde ki indirim bana geri verilmedi. Aradım dediler indirim görünmüyor ses kayıtlarını dinleyelim. Daha sonra yine aradım bu arada sürekli ben arıyorum dediler ki haklısınız müşteri temsilcisi indirim yapacağız demiş fakat uygulamamış. Gerekli tutar hesabınıza yatacak dendi ve neredeyse üzerinden 1 ay geçti hala yatıracaklar. Çok ilgisizler üç kuruş para için defalarca aradım. Ama hakkımı yedirmeyeceğim tabi ki. Gerekli yetkililerin duymasını ve gereğinin bir an evvel yapılmasını umuyorum.

Ferhat 1.216 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi16 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Ferhat E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin özel indirim iadesi gerekli işlem ve onayın ardından yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Ferhat E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön