Sigortam.net Kasko İkame Araç!

Gökhan D. |

Sigortam.net'i arayıp ikame araç istediğimde bana kasko şirketinin telefonunu verdiler ve siz arayın dediler. Komik olan telefonda beklerken çalan müzik Sigortam.net her zaman yanımda, Sigortam.net beni hiçbir zaman yolda bırakmaz diyordu ki beni yolda bıraktılar. Sonuç olarak ihtiyacım olduğunda ikame araç alamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Hizmet Vermeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  18:13

  Müşterimiz Sayın Gökhan D. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimiz aracındaki arıza dolayısıyla tarafımıza ulaşıp ikame araç talebini iletmiştir. Müşterimizin satın almış olduğu kasko poliçesi kapsamında ‘’aracın arıza yapmasın durumunda ikame araç hizmeti, servis raporu ile verilebilmektedir’’ bilgisi kendisine iletilmiştir. Müşterimize, hasar durumlarında müşteri hizmetleri yetkililerimizin 7/24 hizmet verdiği, arıza durumundaki sürecin poliçenin satın alındığı sigorta şirketi prosedürüne göre işlediği bilgisi verilmiştir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 26 Ağustos
  11:01

  Müşterimiz Sayın Gökhan D. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.