17 Ekim 2016

Sigortam.net Kasko Değişikliğini Zor Hallettiler...

Ben sizden haziran ayında kasko ve trafik sigortası yaptırdım araba değişikliği yaptım ve kaskomu diğer aracıma aktardım. Bu çok basit bir şey ama Sigortam.net bu kadar basit bir şeyi 2 haftada yaptı ve her telefon açmam da beni diğerinden diğerine aktardılar ve bu kayıtlarımda var. Eylül'ün 27'sinden itibaren telefon kayıtlarınızda vardır. Beni saatlerce beklettiler, kredi kartımdan parayı bile 4 saatte çekebildiler, işlemlerimi zor hallettim hani kolaylık vardı hani bekleme yoktu ne oldu ama ilk kaskoyu yaptığım zaman hemen işlemler yapıldı ama sonra işimiz düştüğünde muhatap bulamıyosun herkes birbirine salıyor. Ama Allah'tan M.K diye bir arkadaş çıktı karşıma işlerimi çok güzel takip eti ve halletti benim. Orada M.K gibi uzman personeller olsaydı işlerim bu kadar sürmezdi. Birisi bana sorsa Sigortam.net'e sigorta yaptırır mısın diye çok basit kesinlikle yaptırmam.

Murat 670 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Murat D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin tarafımızdan yapılan zeyilnameler emniyet genel müdürlüğü sistemlerinin teknik hatalarından dolayı gecikmeler yaşanmıştır. Yaşanan gecikmelereden dolayı müşterimizden özür dilenmiş, işlemlerin tamamlandığı kendisine iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Murat D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön