27 Haziran 2015

Sigortam.net Kargo İle İletilmeyen Kasko Ve Trafik Sigortası Poliçesi!

Sigortam.net neden kasko ve trafik sigortası yaptırdım müşteri temsilcisi A**** Y. Bey poliçelerimi gönderdi, Yurtiçi Kargo ile bu güne kadar 4 gün geçti ve poliçeler elime ulaşmadı. A**** Beye bu konuyu aktardım ve bu konu pek yardımcı olamadı, sigortam nete bu konuyu yakıştıramadım!

Halis 586 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sayın Halis K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe kargosu zamanında gönderilmiş ancak kargo şirketi tarafından teslim edilmemiştir. Müşterimizin ilettiği bilgiye istinaden, kargo şirketiyle görüşülerek poliçenin teslimatı sağlanmıştır. Müşterimize ulaşılarak süreç dolayısıyla özür dilenmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz Sayın Halis K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön