Sigortam.net İş Bilmezlik Nedeni İle Hasarsızlık Hakkımı Kaybettim.

Osman I. |

Yapılmış olan trafik sigortamı aracımı sattıktan sonra noter satış sözleşmesini göndererek satış nedeniyle iptalini istedim. İptal edildi. Yeni araç aldım t. Sigortası yaptırmak istedim bir önceki poliçemin satış nedeni ile değil; poliçe iptali şeklinde işlem yapıldığından dolayı tarafımın 2010 yılından beri gelen hasarsızlığımın kaybolduğunu söylediler. Özür dilediler, fakat trafik sigortamı 180 TL'yerine 300 TL'ye yaptırmak zorunda kaldım. Aradaki farkı özürle ödeyemedim. Personelin yaptığı hata yüzünden mağdur edildim.

Etiketler :

Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman I.
  03 Aralık
  16:15

  Sigortamnet i kullanmayın.

 • Osman I.
  03 Aralık
  16:14

  Iş bilmezlik tam olarak bu oluyor aslında.tarafıma bu konuda hiçbir uyarı yapılmadı. Yapılmış olsa sürem dolmadan poliçe yapmazdım ve hasarsızlığımı kaybetmezdim.

 • 03 Aralık
  15:06

  Müşterimiz Sayın Osman I. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimiz trafik sigortası poliçesini yaptırmış ancak poliçe başlangıç tarihinden önce araç satışını gerçekleştirmiştir. Bu şekilde yapılan poliçe iptal işlemi, sigortacılık kuralları gereği, araç satışı nedeniyle iptal değil, kökten (Mebdeinden) iptal edilmektedir. Araç satış işlemi Sigortam.net'ten bağımsız olarak gerçekleşmiş ve sigortacılık uygulamaları gereği müşterimiz hasarsızlığını kaybetmiştir.

  Müşterimize ulaşılarak konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Osman I.
  01 Aralık
  19:42

  Sigortam neti kullanmayın ve kimseye tavsiye etmeyin.

 • 28 Kasım
  14:14

  Müşterimiz Sayın Osman I. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.