Sigortam.net İptal Poliçe Mail Atılmadı!

Gülcan Ekmen G. |

Sigortam.net'ten trafik poliçesi yaptırmıştım. Aracımı sattığım için iptalini talep ettim ve iptali yapıldı fakat 2 gündür sürekli aramama rağmen iptal olan poliçe tarafıma bir türlü mail atılamadı. En az 30 kez aramışımdır hepsinde aynı cevabı aldım, 15-20 dakika sonra gönderilecek ama gelen giden bir şey yok, poliçeyi yaptırırken anında mail atan, tarafıma dönüş yapan insanlar neden iptal olduğunda bu kadar umursamaz davranıyorlar, anlamıyorum, gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Hizmet Kalitesi / Memnuniyeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  17:32

  Müşterimiz Sayın Gülcan G. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin satıştan iptal edilen poliçesinin örneği talebi üzerine e-posta ile gönderilmiş fakat kendisine ulaşmamıştır. Müşterimizin zeyil poliçesi gönderilmiş ve kendisine bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 02 Haziran
  14:19

  Müşterimiz Sayın Gülcan G. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.