18 Ocak 2016

Sigortam.net İndirim Tutarının İade Edilmemesi!

Yaptırdığım kasko poliçesine %4 indirim taahhüt edilmesine rağmen indirim iadesi yapılmıyor. Her müşteri hizmetlerini aradığımda ses kaydı dinlenecek ve size dönülecek deniliyor. Sitede bu konu ile ilgili birçok şikayet okudum. Alışkanlığa dönüşmüş gibi görünüyor. Şahsen güvenim sarsıldı. İndirim tutarının tarafıma iadesini talep ediyorum. Konunun peşini bırakmaya niyetim yok. Çözemezsem miktarın azlığına bakmadan hukuki yollara başvuracağım. Dilekçemi mail ile gönderdim bile.

Mustafa 360 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa27 Ocak 2016

  16 gün ses kaydı diye oyaladilar, policeyi iptal edince onay sureci diye aciklamaya calisiyorlar. şimdi de 107 liradan 4 taksit olan geri odemeyi 80 er liradan yapıyor. Yani her ay 107 kesiyor 80 ödüyor. Police baslamadan iptal olmasına rağmen durum bu. aradım kayıt olusturdular göya. Simdi bu da bir onay surecine girer. Bende bir yerlere girmeden yazimi tamamlayayim.

 • Sigortam.net Temsilcisi26 Ocak 2016

  Müşterimiz Sayın Mustafa A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Özel indirim iadeleri onay sürecinin ardından müşteri hesabına yapılmaktadır. Müşterimizin özel indirim iadesi onay sürecindeyken müşterimiz poliçe iptal talebinde bulunduğundan özel indirimi geçersiz olmuştur. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Mustafa25 Ocak 2016

  Sigortalarımı erkenden yaptırmanın avantajı oldu. Trafik ve kasko poliçelerini başlangıçlarından itibaren iptal ettirdim. Alternatif bir yerden daha dürüst bir alışveriş yaptım. İndirim safsatasına inanmayın.

 • Mustafa18 Ocak 2016

  Aradılar, ses kaydı hikayesini tekrar ettiler ve gün içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler. Külliyen yalan, tabi ki dönüş yapan olmadı. Gönderdiğim maile de cevap verilmedi. Halbuki yazılı cevap istemiştim. Mail de yer alan dilekçeme cevap süresi dolar dolmaz yasal yollara basvuracağım. Firmanın müşterisi olmak isteyenlerin durumu göz önünde bulundurmalarını tavsiye ederim.

 • Sigortam.net Temsilcisi18 Ocak 2016

  Müşterimiz Sayın Mustafa A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön