22 Temmuz 2016

Sigortam.net İndirim Geri Ödeme Talebi.

17/06/2016 tarihinde Sigortam.net'ten Anadolu Sigorta araç kasko ve sigorta yaptırdım. Toplamda tekliflerinin indirimler ile beraber 2.018 TL olduğunu ancak ödemenin indirimsiz fiyattan alınacağını, indirimlerin ise daha sonra ödeme yaptığım hesabıma geri ödeneceği söylendi. İstendiği gibi sigorta ve kasko için ayrı ayrı, toplamda 2.106 TL ödeme yaptım.

Daha sonra indirim yapılacak miktarı kendi hesabımdan değil, kimlik numaram ile İş Bankası ekranından çekebileceğim söylendi. ATM'den denedim, çekemedim. Şubeye gittim, kimlik numaram değil, poliçe numarası ve poliçe ek belgeleri istendi. Ancak poliçe numaraları ile bakıldığında herhangi bir geri ödeme görünmediği aksine 60 TL borç gözüktüğü söylendi.

Sigorta ve kasko belgelerinin ilk kargoda eksik gönderildiği, tekrar aradıktan sonra bu sefer de iki kere gönderildiğini not düşmek isterim.

Uğur 657 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi02 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın U. Menderes D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin özel indirim iadesi, banka şubesi kaynaklı olarak sağlanamamıştır. Müşterimizin talebine istinaden sigorta şirketine bilgi verilerek destek istenmiştir. Müşterimizin indirim iadesi gerçekleştirilmiş ve kendisine bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sayın U. Menderes D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön