Sigortam.net İlgisizlik Sorunu!

Kadir P. |

Sigortam.net'ten aracım için sigorta poliçe fiyatlarına bakmak için siteden fiyat çalışması yapmak istedim ama sistemden kaynaklanan sıkıntıdan dolayı müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisi eğer sigorta yapacaksam yardımcı olacağını söyledi, bende sistemde karşılaştığım sıkıntıdan bahsedince yardımcı olmaya karar verdi poliçe en düşük fiyatı çıkardı en düşün sigorta 1650 TL çıktığını söyledi, bende bu fiyat karşılığında hangi firmadan aldığımı sorunca firmayı paylaşamadıklarını söyledi, bende Anadolu Sigortadan 1150 TL aldığımı söyledim imkansız bu fiyatı almanız bizim fiyatımız bu size uymuyorsa hayırlı olsun dedi bende 1150 TL'den yerel bir sigorta şirketine yaptırdım.

Etiketler :

Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  17:59

  Müşterimiz Sayın Kadir P. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizle görüşülerek yaşanan süreç adına kendisinden özür dilenmiş ve tekrar yaşanmaması adına gerekli önlemler tarafımızdan alınmıştır. Müşterimize, talebi doğrultusunda tekrar teklif çalışması yapılabileceği bilgisi verilmiştir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 04 Ocak
  17:37

  Müşterimiz Sayın Kadir P. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.