01 Ekim 2015

Sigortam.net İhtiyaçta Ulaşılamıyor!

Sigorta uzmanı ile poliçe alırken yapılan konuşmaya istinaden Sigortam.net'in diğer sigorta temsilciliklerinden farkının 24 saat ulaşılabilir olması ve her aramada direk muhatap bulabileceğimiz konusunda yaşayacağımız konfor olarak belirtilmişti. Fakat son üç gündür sigorta temsilcimize veya üst yetkilisine ne mail ile ne de telefon ile ulaşamıyorum. Aradığımda çağrı merkezinde en az 10 dk bekliyorum ama cevap veren olmuyor. Geri dönüş ancak 2-3 saat sonra yapılıyor o da mesai saatleri içine denk geliyor ise. Mesai saatleri dışında veya öğlen aradığımda ya hiç cevap verilmiyor ya da ilgili temsilciniz yerinde yok diyerek gelmesini bekliyoruz ya da ertesi güne kalıyor.

Cemal 279 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimiz Sayın Cemal C. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin talebi üzerine santral sistemi kayıtlarımız incelenmiş, müşterimizin yaşanan yoğunluktan dolayı hatta beklediği görülmüştür. Müşterimize ulaşılarak yaşanan süreç adına özür dilenmiş ve talep ettiği bilgiler kendisiyle paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Ekim 2015

    Müşterimiz Sayın Cemal C. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön