Sigortam.net Hizmet Kalitesi Kötü!

Recep R. |

20. 05. 2013 tarihinde Sigortam. netten trafik sigortası yaptırdım. o gün için kargoya verilip ertesi günü elimizde olunacaktır. 21. 05. 2013 tarihinde aradığımda adreste yanlışlık olduğunu daha kargoya verilmediğini öğrendim. Bir adres teyidi için 30 saat süre geçmesine rağmen neden aranmıyor. İlgi alaka çok zayıf her şey ödemeyi alıp para çekilene kadar olduğunu düşünüyorum.

Etiketler :

Eksik - Kusurlu Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  15:22

  Müşterimiz Sayın Recep R. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin teslimatında müşteri temsilcimizden kaynaklı adres bilgisi eksikliği sebebiyle sorun yaşanmıştır ve poliçenin kargoya verilmesi bir gün gecikmiştir. Müşterimizle hem müşteri temsilcimiz hem de Müşteri Hizmetleri Depatmanımız iletişime geçmiştir ve yaşanan gecikme için özür dilenmiştir. Böyle bir problemin yaşanmaması adına gerekli önlemler alınmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 22 Mayıs
  18:04

  Müşterimiz Sayın Recep R. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.