08 Aralık 2015

Sigortam.net Hatalı İşlemler Sonucu %100 Müşteri Mağduriyeti!

3 hafta önce yeni araç almaya karar verdim ve Sigortam Net'i arayıp teklif istedim. Gerekli bilgileri gönderdim ve hatalı işlemleri yapmaya başladılar. Şase numarasını yanlış girdiler. Araç bayisi trafik sigortanızda ki şase numarası yanlış dedi. Bu şekilde ruhsat çıkaramazsınız dedi. Bende Sigortam Net'i aradım poliçeyi iptal etmelerini söyledim. Ruhsat olmadan iptal ya da düzeltme işleminin yapılmayacağını söylediler ve kısır döngü oluştu. Daha sonra araç için ikinci bir trafik sigortası kesilmesi tek çözüm denildi. Sonrasında bu poliçe iptal edilip paramın tamamıyla geri iade edileceğini söylediler. Ancak dün sigorta firmasından iade poliçenin maili atıldı ve gördüm ki 95 TL eksik görünüyor.

İlter 360 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Aralık 2015

    Müşterimiz Sayın İlter U. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçesinin oluşturulması sırasında yapılan hatalı bilgi girişi, aracın ruhsatı henüz bulunmadığından zeyil yapılarak düzeltilememiştir. Müşterimizin eski poliçesi iptal edilerek iade işlemleri başlatılmıştır. Müşterimizin poliçe iptal süreci uzadığından iade tutarı eksik ödenmiştir. İşlemlerin takibi sonrası, iade rakamının eksik kalan kısmı da müşterimizin hesabına yatırılmıştır. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılarak memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşterimiz Sayın İlter U. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön