Sigortam.net Hatalı İşlem Düzeltilmiyor.

Alper Ç. |

Hatalı yapılan kasko sigortası tahsilat işlem 11 gündür iptal edilip taksitli hale getirilemedi. Tekrar Sigortam.net ile çalışır mıyım bilmiyorum. 10 gündür her gün aramaktayım ama hiçbir şekilde sorun çözülmüyor. Geri dönüş yapılmıyor. Ödemenin taksitli istendiği halde peşin yapmaları nedeni ile müşteriyi resmen mağdur duruma düşürmekteler.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  14:35

  Müşterimiz Sayın Alper Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin kasko poliçesi, sistemsel bir sorun nedeni ile otomatik olarak peşin üretilmiştir. Müşterimizin peşin üretilen poliçesi iptal edilmiş, iadesi sağlanmış ve yeni poliçesi taksitli olarak üretilmiştir. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında bilgi verilmiş, yaşanan durumdan dolayı kendisinden özür dilenmiştir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Alper Ç.
  08 Ocak
  14:28

  Problem hala düzeltilmedi, pazartesiye kadar kart borcumu ödemem gerekiyor. Kim verecek parasını? Sigortam.net olarak karşılayacak mısınız?

 • 06 Ocak
  16:47

  Müşterimiz Sayın Alper Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.