06 Ocak 2015

Sigortam.net Hatalı İşlem Düzeltilmiyor.

Hatalı yapılan kasko sigortası tahsilat işlem 11 gündür iptal edilip taksitli hale getirilemedi. Tekrar Sigortam.net ile çalışır mıyım bilmiyorum. 10 gündür her gün aramaktayım ama hiçbir şekilde sorun çözülmüyor. Geri dönüş yapılmıyor. Ödemenin taksitli istendiği halde peşin yapmaları nedeni ile müşteriyi resmen mağdur duruma düşürmekteler.

Alper 2.192 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimiz Sayın Alper Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin kasko poliçesi, sistemsel bir sorun nedeni ile otomatik olarak peşin üretilmiştir. Müşterimizin peşin üretilen poliçesi iptal edilmiş, iadesi sağlanmış ve yeni poliçesi taksitli olarak üretilmiştir. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında bilgi verilmiş, yaşanan durumdan dolayı kendisinden özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Alper 08 Ocak 2015

    Problem hala düzeltilmedi, pazartesiye kadar kart borcumu ödemem gerekiyor. Kim verecek parasını? Sigortam.net olarak karşılayacak mısınız?

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimiz Sayın Alper Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön