Sigortam.net En İyi Fiyatı Veriyoruz!

Muharrem B. |

Dün öğlen en iyi fiyatı veriyorsunuz diye güvenerek ilk sizi aradım, beklemediğim bir fiyat verdiniz biraz mantıklı fiyat verseniz neredeyse alacaktım, fiyat garantisi veriyorlarmış. Yok 20 dk sonra arayalım dediler, tamam dedim bu arada başka acenteyi aradım, sizinkinden iyi fiyat verdi 5 saat sonra geri aradınız sizinkinden daha iyi fiyat bulduğumu, belgeledim %5 indirimi hakkımı istedim.

1 gün geçti hala oyalıyorsunuz, sigorta işlerinde güven önemlidir, önce işinize gelen acenteden fiyat veriyorsunuz sonrada bak ben böyle buldum deyince geri dönmüyorsunuz, artık sıkıldım herhalde beni diğer müşterileriniz gibi yapamadınız, böyle oyalıyorsunuz. Reklamlarınız da yalan, dürüst ticaret lütfen.

Etiketler :

Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  17:11

  Müşterimiz Sayın Muharrem B. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimiz resmi personel olduğundan; kendisi için özel indirim almak adına sigorta şirketinden poliçe teklifi talep edilmiştir. Müşterimiz sigorta şirketinden gelen teklifi onaylamadığından kendisi için ‘’en iyi fiyat garantisi’’ kapsamında tekrar çalışma yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak konu ve süreç hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 11 Kasım
  14:16

  Müşterimiz Sayın Muharrem B. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.