10 Kasım 2015

Sigortam.net En İyi Fiyatı Veriyoruz!

Dün öğlen en iyi fiyatı veriyorsunuz diye güvenerek ilk sizi aradım, beklemediğim bir fiyat verdiniz biraz mantıklı fiyat verseniz neredeyse alacaktım, fiyat garantisi veriyorlarmış. Yok 20 dk sonra arayalım dediler, tamam dedim bu arada başka acenteyi aradım, sizinkinden iyi fiyat verdi 5 saat sonra geri aradınız sizinkinden daha iyi fiyat bulduğumu, belgeledim %5 indirimi hakkımı istedim.

1 gün geçti hala oyalıyorsunuz, sigorta işlerinde güven önemlidir, önce işinize gelen acenteden fiyat veriyorsunuz sonrada bak ben böyle buldum deyince geri dönmüyorsunuz, artık sıkıldım herhalde beni diğer müşterileriniz gibi yapamadınız, böyle oyalıyorsunuz. Reklamlarınız da yalan, dürüst ticaret lütfen.

Muharrem 400 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz Sayın Muharrem B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimiz resmi personel olduğundan; kendisi için özel indirim almak adına sigorta şirketinden poliçe teklifi talep edilmiştir. Müşterimiz sigorta şirketinden gelen teklifi onaylamadığından kendisi için ‘’en iyi fiyat garantisi’’ kapsamında tekrar çalışma yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak konu ve süreç hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi11 Kasım 2015

    Müşterimiz Sayın Muharrem B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön