06 Şubat 2015

Sigortam.net En Düşük Fiyat Garantisi!

Aracım için bu site üzerinden kasko yaptırmak istiyordum. Ve teklif almak için sigorta danışmanlarıyla görüşüp kasko için teklif aldım. Bu site üzerinden bana verilen Allianz kasko fiyatı yaşadığım şehirde bulunan bir sigortacıdan aldığım aynı özellikteki Allianz kasko fiyatından daha fazlaydı.

Bu sitenin en düşük fiyat garantisi iddiası olduğu için bana yardımcı olan sigorta danışmanını arayıp durumdan bahsettiğimde tekrar fiyat alıp bana geri döneceğini söyledi. Fakat herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Sigorta danışmanını tekrar arayıp sonucun ne olduğunu sorduğum zaman ise aynı özellikteki poliçe için 300 TL daha fazla bir fiyat çıkarttı ve yardımcı olamayacaklarını söyledi.

Selda 2.665 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimiz Sayın Selda D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe teklifi hazırlanırken tercih ettiği sigorta şirketinin bir uygulaması olan meslek indirimini yapabilmek adına mesleği sorulmuş, belirtilen meslek dalına ait bir indirim bulunamamıştır. Müşterimize yardımcı olabilmek adına poliçe teklifleri incelenmiş, daha sonradan görüştüğü acente meslek kısmına daha farklı bir açıklama ile giriş yaptığından meslek indirimi uygulanabilmiş ve poliçe fiyatı aşağıya çekilmiştir. Müşterimize ulaşılmış konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sayın Selda D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön