07 Mart 2016

Sigortam.net Eksik Bilgilendirme..

Sigortam.net üzerinden yaptığım kasko poliçesi ile ilgili olarak yanlış bilgilendirme yapıldığı için, aldığım mini onarım hizmeti Tramer kayıtlarında gözükmeye başladı. Daha önce yaptığım poliçe de böyle bir durum oluşmamıştı.

Ancak Sigortam.net firmasının eksik bilgilendirmesi nedeniyle aracım boşu boşuna hasarlı duruma düştü.

Sertaç 564 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın Sertaç B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize ulaşılarak poliçe kapsamı hakkında kendisine geniş ve doğru bilgilendirme yapılmıştır. Müşterimizin memnuniyetini sağlamak adına kasko poliçesinin yenilemesinde, tarafımızdan kendisine özel indirim tanımlaması yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sertaç 16 Mart 2016

    yaklaşık 10 gün oldu ama dönüş yapan olmadı

  • Sigortam.net Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimiz Sayın Sertaç B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön