21 Ekim 2016

Sigortam.net Dönüş Sağlamıyor...

Yaklaşık 4-5 yıldır Sigortam.net tarafından gerek trafik gerek kasko poliçelerimi yaptırdım. Yeri araç aldım 10 gün kadar önce tekrar kasko ve trafik sigortası yaptırmak istedim, teklif alıp döneceklerini söylediler, ben arayıp zorla trafik sigortamı yaptırdım, kasko poliçesi konusunda fiyat teklifi verildi kabul ettim, ertesi gün aranıp ilgili firmanın bana 100 küsur milyon artı fark çıkardığını söylediler, nedenini sorduğumda gerekli görüşmeler yapılıp tarafıma bilgi verileceği söylendi. Defalarca aramama rağmen hale dönüş sağlanmadı, sanki biz zorla bu şirkete kasko yaptırmaya uğraşıyormuşuz gibi bir hava var. Her gün iki üç defa arıyorum hep aynı cevaplar, insanları mağdur etmeye hakkınız yok. Araçla kaza veya herhangi bir olaya karıştığımda kaskom yok halen oyalanıyorum, bu mağduriyet nasıl giderilecek?

Oğuz 974 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Oğuz Can K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimize sigorta şirketi tarafından teklif rakamlarının revize edildiği bilgisi paylaşılarak işlem süreci sonlandırılmıştır . Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın O. Can K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön