Sigortam.net Can Ve Mal Güvenliğini Hiçe Sayıyor.

Batuhan S. |

31.12.2014 tarihinde Sigortam.net üzerinden aracıma zorunlu trafik sigortası yaptırmak için telefonla kendileriyle iletişime geçtim, anlaştığımız sigorta şirketi üzerinden işlem yapmak amacıyla kredi kartı araç bilgileri ve şahsi bilgilerimi paylaştım.

Ve sonucunda işlemin başarıyla gerçekleştiğini trafik poliçemin tarafıma kargo yapılacağını belirttiler belirttiler. Fakat 08.01.2015 tarihine kadar elime ulaşmayan belge sonucunda kendileriyle iletişime geçtim ve trafik sigortamın gerçekleşmediğini işlemin yapılamadığını söylediler. Sigortam.net adam kandırıyor!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  15:39

  Müşterimiz Sayın Batuhan S. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin poliçesi satış danışmanından kaynaklanan bir hata nedeniyle üretilememiştir. Müşterimizin poliçesi oluşturularak bilgi verilmiş, yaşanan süreç dolayısıyla kendisinden özür dilenmiştir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 09 Ocak
  10:24

  Müşterimiz Sayın Batuhan S. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.