30 Mayıs 2016

Sigortam.net Çalışan Personelin Yanlış Beyanlarda Bulunarak İşlem Yapması.

Sigorta poliçesi için 875 TL'dendi, 902 TL çekilmiş. Sorduğumda Sigortam.net'in 27 TL'lik özel indirim iadesi olacak dendi. Bu durum baştan neden belirtilmiyor? 4. hafta oldu halen iade olmadı. Kasko poliçe aslı kargo ile gönderildi dendi halen tarafıma ulaşmadı. Bunun üzerine 2 defa mail gönderdim fakat muhatap bile alınıp geri dönüş yapılmadı. Aradım, poliçe mail olarak gönderildiği için tekrardan aslı gönderilmiyor dendi. Yaklaşık 3 hafta önce de çalışanınız tarafından aşağıda mail atılmıştı. Sigortam.net'i ben çok daha fazla bir kurumsal yapıda olduğu düşünmüştüm. 27 TL özel indirim ile 875 TL olarak gerçekleşti poliçeniz 27 TL ' özel indirim ödeme yaptığınız kartınıza yansıtılacak. Poliçenin aslı mail olarak gönderildi çıktısını kullanabilirsiniz ayrıca kargo olarak kontrolü gerçekleştiriyorum 3 iş günü içinde tarafınıza gönderiliyor''.

Şahin 498 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi14 Haziran 2016

    Müşterimiz Sayın Şahin G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe kargosu gönderilerek tanımlanan özel indirim iadesi gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak yaşanan gecikme adına özür dilenmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sayın Şahin G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön