20 Ağustos 2016

Sigortam.net Bir İşi Çözemedi.

Aracımız arızalandığı için ikame araç talebinde bulunduk. Lakin gelin görün ki bu firmanın zeki çağrı merkezi personelleri ellerindeki evrakları bile dikkate almıyor. Sigorta işlemi yapana kadar dibinizden ayrılmayan firma sonra "sen kimsin bizi arıyorsun?" diyor. Sözleşmenizi yapana kadar sizinle alakadar olan firma sonrasında ortada yok. Kimseye ulaşılamıyor kapı duvar. Çağrı merkezinden 15 personel ile görüşüldü. Herkes farklı bir cevap veriyor, "Neden yalan söylüyorsunuz?" diye sorduğumuzda utanmadan '' bilgi vermek için bilgi verdik'' dedi. Cevaba bakın!

Emel 281 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Eylül 2016

    Sayın Emel K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Şikayet incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Sayın Emel K Hanım’a ulaşılmış fakat bilgilerini ve talebini paylaşmak istemediğinden işlemleri incelenememiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Emel 23 Ağustos 2016

    Aman dönüş yapmayın kim bilir yine hangi akıllıca yorumda bulunacaksınız. Ruhsat nedir? Bir araç için ruhsat sahibimi yoksa poliçe sahibi mi önemlidir öğrenin. Bu kadar bilgisizlikle utanmadan nasıl cevap verebiliyorsunuz. Bu firma parayı alana kadar sizi tanıyor sonrasında size işlem yapmamız mümkün değil diyor. Sigorta işlemleri için para alınca ne hikmetse tanıyorlar. Sakın sakın bu firma ile muhatap olmayın.

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sayın Emel K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön