21 Ekim 2016

Sigortam.net Bilgi Güvenliği ve Kişisel Bilgi Paylaşımının Silinmesi Talebime Dönmedi...

6698. madde ile belirlenmiş olan başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen “kişisel verilerin korunması kanunu” ndan doğan 7. maddesindeki kanunun öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme hakkına sahip olduğumu belirtmeme rağmen 07.10.2016 tarihinden bu yana bana geri dönüş yapılmamış ve talebim sonuçlandırılmamıştır.

Emre 1.137 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi30 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Emre K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize ulaşılarak süreç hakkında bilgi verilmiş olup, isteği doğrultusunda iletişim bilgileri silinmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Emre K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Emre 21 Ekim 2016

    Şahsıma ait tüm bilgilerin silindiğinin garantisini ve bilgisi verdiler. Teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön