03 Mart 2016

Sigortam.net Aracılık Yaptığı İşte Başarısız Oldu!

29. 07. 2015 tarihinde aracımla kaza yaptım. Kaza sonucu aracım pert oldu ve ödemesi 16. 09. 2015 satış tarihinden sonra yapıldı. Sigortam.net'i arayarak yeni bir araç almam için ne kadar sürem olduğunu sorduğumda bana 180 gün denildi ben de 180 günü satıştan itibaren hesaplayarak 16.03. 2016 hesaplıyor ve zamanım var diye düşünürken A***Sigorta kaza tarihinden itibaren 180 gün sayınca bana verilen süre 29. 01. 2016 tarihinde bitmiş ancak ben yeni aracımı da 29 Ocak 2016 tarihinde aldım ve kasko yaptırmak istedim ve A*** Sigorta kaskomu Tramer'den düşmediği için yaptıramadım ben de Sigortam.net'i arayarak konuyu bildirdim ama bana geri dönüşü 4,5 gün sonra yaptıkları için hasarsızlık indirimim tamamen iptal oldu ve beni mağdur ettiler. Bu da A*** Sigorta şirketinin ne kadar kaliteli ve düzgün elaman çalıştırdığını gösteriyor. Zamanında işlerini düzgün yapsalardı sıkıntı yoktu.

Cengiz 498 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi21 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın Cengiz D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Sigorta şirketleri tarafından, pert olmuş araçlara hasarsızlık indirimi tanımlanmamaktadır. Müşterimizin talebi sonucu, sigorta şirketi ile görüşülmüş ancak sigorta şirketi böyle bir uygulamanın olmadığı açıklamasını yinelemiştir. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Cengiz04 Mart 2016

    Sigortan net çalışanlarıyla görüşmem sonucu hiçbir sonuç alamadım ama konuyla alakası olmayan filiz kıroğlu bana kendi çabasıyla yardımcı olduğu için öncelikle kendisine çok teşekkür ederim bu mail de bilgi amaçlı çekiyorum bu güne kadar aşağı yukarı 10 yıldır aracıma kasko yaptırıyorum ve kaskom bozulmasın diye mini onarımları dahi kullanmadım 2 veya 3 cam bir de çekici yardımını kullandım ve son kaskomuda Anadolu sigortadan yaptırdım ama boşa yaptırmışım bunu anladım

  • Sigortam.net Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sayın Cengiz D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön