17 Şubat 2016

Sigortam.net Adres Sorunu!

Sigortam.net' in sorumsuzlukları bitmek bilmiyor. Daha önce trafik ve kasko sigortamın adres yanlışlığını düzelttim diyen Sigortam.net bana gönderdiği kargoyu da yanlış adrese gönderiyor. Tekrar tekrar adres için aramama rağmen her seferinde düzelttiklerini söylüyorlar ama düzelme yok.

Ayrıca yine Sigortam.net üzerinden yaptırdığım ev sigortam da da adres yanlış girilmiş. Bugün asistan hizmeti için aradığımda öğreniyorum bunu. Neden adreslerim yanlış girilmiş ve düzeltme yaptırmama rağmen düzeltilmemiş. Lütfen beni birisi arayıp bu adresleri düzeltsin. Artık Sigortam.net ile çalışmam.

Ali 470 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz Sayın Ali A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin adres bilgileri güncellenerek zeyil işlemleri yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiş ve poliçelerinin kargo gönderimi yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Şubat 2016

    Müşterimiz Sayın Ali A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön