07 Ağustos 2014

Sigortam.net Acente Hatası İle İptal Edilen Poliçe!

Yıllardır aile bireylerimiz için Sigortam.net aracılığıyla sağlık poliçesi almaktayız ve ömür boyu yenileme hakkı kazanmıştık. Eşimin ve iki kızımın poliçesi, Sigortam.net'e verdiğimiz kredi kartı tahsilat yetkilendirmesine rağmen ve KKımız çekime kapalı da olmadığı halde, daha ilk taksit çekiminden sonra her nasılsa tahsilat yapılmayıp -haberimiz olmaksızın- iptal edilivermiş.

Sigortam.net'in bu iptalden haberinin bile olmadığı da, yenileme zamanı gelip kendi çabamızla Sigortam.net'e ulaştıktan sonra ve hatta oradan da günlerce geri dönüş alamayıp doğrudan sigortacı Allianz ile temasa geçtikten sonra ortaya çıktı. Sigortam.net'ten hala geri dönüş/çözüm alamadık.

Seda 4.018 Okunma

Cevaplar

 • Seda17 Eylül 2014

  Şikayetvar.com'da şikayetimi yayınlayana kadarki süreçte sigortam.net'ten hiç bir geri dönüş olmadığı ve ancak, buradan şikayet ettiğimizde geri dönüş alabildiğimiz için, yıllardır sigortam.net'li biri olarak hayal kırıklığı yaşamış durumdayım. Acente değiştirme opsiyonumu ciddi ciddi düşündürttü... Sorun çözüldüyse de, arada, sigortasız kaldığımız ve bundan haberimizin dahi olmadığı onca aylık bir süre var ki, bu nedenle bizde oluşan güven yitimi bence telafi de edilemez.

 • Seda'nın Teşekkür Mesajı17 Eylül 2014

  Sorun nihayet çözümlendi; Müşteri İlişkileri'nden Ünal Yanık Bey'e özellikle çok teşekkür ederiz. Her safhada bizi bilgilendirdi ve çözüm için çabaladı.

 • Sigortam.net Temsilcisi16 Eylül 2014

  Müşterimiz Sayın Seda K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin şikayetine konu olan durum çözülerek, sağlık poliçesi ömür boyu yenileme garantisi kapsamı ile yenilenerek adresine gönderilmiştir. Çözüm sürecinin uzun sürmesinden dolayı tekrar özür dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Seda10 Eylül 2014

  hiçbir kusurumuz olmadığı halde bize kaybettirilen hayat boyu yenileme hakkımızın yeniden tesis edilmesini bekliyoruz.

 • Sigortam.net Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Sigorta şirketi ile konunun çözümüne ilişkin görüşmeler devam etmektedir. Gelişme olduğunda tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

 • Seda14 Ağustos 2014

  şikayetimin çözümüne yönelik hiç bir adım atılmamıştır. Bu şikayet çözümlenmemiştir.

 • Sigortam.net Temsilcisi07 Ağustos 2014

  Müşterimiz Sayın Seda K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön