Göksel Ö. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü, teşekkür ederim.

Sigortam.net 8 Günde Yapılamayan Poliçe.

Göksel Ö. |

13 Nisan 2015'de araç değişikliği için Sigortam.net'e başvurdum ancak 8 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir poliçeyi hazırlayabilmiş değiller. Kendilerini 10 kere aradım. Bir gün bana iade yapacaklarını söyleyen kurum bir gün benim ödeme yapmamı istedi.

Her ikisini de kabul etmeme rağmen hala kendileri 1 dakikalık bir işlemi gerçekleştirebilmiş değil. Bir daha asla Sigortam.net ile çalışmam çünkü poliçeyi 8 günde yapamayan bir kurum hasar halinde insana neler yaşatır tahmin bile edemiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göksel Ö.
  28 Nisan
  18:53

  Sorunum çözüldü, teşekkür ederim.

 • 28 Nisan
  17:54

  Müşterimiz Sayın Göksel Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin araç değişikliği gerçekleştirilmiş olmasına rağmen, oluşan prim farkı tahsilatı ve kart bilgisi güncelleme onayı için müşterimize ulaşamadığımızdan süreç uzamıştır. Müşterimizin kart bilgileri güncellenmiş ve gerekli onaylar alınarak zeyil işlemi tamamlanmıştır. Müşterimizin poliçesi e-posta yolu ile ulaştırılmış ve yaşanan süreç dolayısıyla kendisinden özür dilenerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 22 Nisan
  11:45

  Müşterimiz Sayın Göksel Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.