22 Nisan 2015

Sigortam.net 8 Günde Yapılamayan Poliçe.

13 Nisan 2015'de araç değişikliği için Sigortam.net'e başvurdum ancak 8 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir poliçeyi hazırlayabilmiş değiller. Kendilerini 10 kere aradım. Bir gün bana iade yapacaklarını söyleyen kurum bir gün benim ödeme yapmamı istedi.

Her ikisini de kabul etmeme rağmen hala kendileri 1 dakikalık bir işlemi gerçekleştirebilmiş değil. Bir daha asla Sigortam.net ile çalışmam çünkü poliçeyi 8 günde yapamayan bir kurum hasar halinde insana neler yaşatır tahmin bile edemiyorum.

Göksel 999 Okunma

Cevaplar

  • Göksel'in Teşekkür Mesajı28 Nisan 2015

    Sorunum çözüldü, teşekkür ederim.

  • Sigortam.net Temsilcisi28 Nisan 2015

    Müşterimiz Sayın Göksel Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin araç değişikliği gerçekleştirilmiş olmasına rağmen, oluşan prim farkı tahsilatı ve kart bilgisi güncelleme onayı için müşterimize ulaşamadığımızdan süreç uzamıştır. Müşterimizin kart bilgileri güncellenmiş ve gerekli onaylar alınarak zeyil işlemi tamamlanmıştır. Müşterimizin poliçesi e-posta yolu ile ulaştırılmış ve yaşanan süreç dolayısıyla kendisinden özür dilenerek memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşterimiz Sayın Göksel Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön