04 Ocak 2016

Sigortam.net % 5 İndirim Sözü Verildi Ancak Uygulanmadı.

30.11.2015 21:00'de Sigortam.net çağrı merkezinden A. G. ile görüşerek 5% indirimli zorunlu trafik sigortası yaptırdım. Sigorta bedeli 761.58 TL kredi kartımdan tahsil edildi. 5% indirim karşılığı 38 TL'nin kredi kartıma 4.12.2015 Cuma günü iade edileceği söylendi.

Kendileriyle konu hakkında 2 kez görüştüm, özür dilediler hemen iadenin yapılacağı belirtildi ancak 1 ay geçti hala yapılmadı. Sigortam.net'i kınıyorum.

Gürhan 249 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi05 Şubat 2016

    Müşterimiz Sayın Gürhan Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize poliçe alımında uygulanan özel indirimin iadesi, gerekli onayın ardından gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Gürhan Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön