06 Ağustos 2015

Sigortam.net 2. Defa Trafik Sigortası Yaptırdım Bir Daha Asla!

23.07.2015 tarihinde 16 l c m 09 plakalı aracımın trafik sigortasını yaptırdım. Saatlerce telefon görüşmemiz oldu ödemesini yaptığım poliçeyi hala göndermediler. Arama gereği bile duymayan yetkili arkadaşlar birde şantaj yapıyorlar! Kredi kartı beyanı göndermezsem yollanmayacakmış mış.
Arıyorum muhatap yok, poliçede yok. Parayı alana kadar çok kıymetli aldıktan sonra saf müşteriyim. Hem eksik bilgilendirme yapıyorsunuz hem de şantaj. Müşteri hizmetleri şikayetimi alıyorlar sonuç yok dönüş, yapan yok.

Alpay 468 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sayın Alpay G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimiz poliçe alım işlemleri sırasında farklı bir isme ait kredi kartıyla işlem yaptığından, beyan alınması gerektiği halde alınmamıştır. Müşterimizin poliçe gönderimi, kredi kartı beyanı beklendiğinden dolayı gerçekleşmemiştir. Müşterimize ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmış ve süreç hakkında özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Alpay08 Ağustos 2015

    07.08.2015 saat 10:35 te tam 16 dakika 50 saniye konustugumuz müşteri hizmetleri çok yetkili arkadaş çok haklisinz dedigi halde bir çözüm bulamadi keşke dönüş yapicam demeseydi ama hiç sasirmadim Çünkü her arandigimda ayni şeyler söyleniyor yalan

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sayın Alpay G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön