27 Ekim 2016

Sigortam. Net Trafik Sigortası Aynı Gün İptal Etmek İstedim Fakat İptal Etmediler!

Sigortam. Net sitesinden kendi aracıma sigorta yaptırdım. Fakat daha sonra 1 dakika sonra iptal etmek istedim. Fakat iptal etmediler. Bu konu hakkında şikayetçiyim. Çok kötü müşteri temsilcileri var. Hiç yardımcı olmuyorlar, tüm birimlere şikayet edeceğim!

Erdal 1.431 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Erdal K .tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin işlem süreçlerini incelediğimizde , trafk poliçesinin isteğe bağlı olarak iptalini almak istediğini iletmiştir. Trafik poliçesi zorunlu sigorta olduğu için , isteğe bağlı iptalin sağlanamayacağı müşterimize iletilerek , memnuniyeti sağlanmıştır . Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Erdal K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Erdal27 Ekim 2016

    Çözüm merkezi tarafıma geri dönüş yapmıştır. Konuyu çözemedik fakat çözüm merkezinin ilgisi hoşuma gitti bir sanş daha vereceğim:D

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön