25 Haziran 2014

Tramer'in Hasarsız Dediği Araç Pert Çıktı!

12.12.2013 tarihinde bir araç satın aldım. Hasar sorgulamasınıda Tramer ( 5664 ) hasar sorgulamasından defalarca yaptım. Hiçbir sorguda ağır hasarlı ( pert ) bilgisi gelmedi. Hatta cevapta şasi nosuyla birlikte cevap geliyordu. Bende aracı, bu bilgiler ışığında aldım.


Geçenlerde kasko yaptırmak istedim araca fakat araçta pert kaydı çıktı! Ne yapacağımı bilmiyorum! Şu ana verilen fiyat aldığım fiyattan yaklaşık 6-7 bin tl altında! Şu an normal piyasa fiyatı 32.000 tl civarında ama şu ana verilen 16-17 bin tl. Ne yapacağımı, nereye başvuracağımı bilmiyorum!

Ramazan 2.590 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan11 Mayıs 2017

    Bu yazımı şikayetvar comun Forum sayfasına yazmak istedim ama bulamadım. Daha önce şikayet var coma yazdığım mağduriyetimle ilgili dava açmıştık. Uzun bir hukuk mücadelesi sonucunda haklı davamızı kazanmış bulunmaktayım. Pert kayıtlı aracı bana satan galericiden iyi bir tazminat kazandık. Bu şekilde sıkıntıda olan üyeler varsa, her türlü bilgi ve yardımda bulunabilirim. Teşekkürler şikayetvar

  • Ramazan30 Haziran 2014

    tramer topu aksigortaya attı. aksigorta ne dediğini bilmiyor.

  • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı26 Haziran 2014

    şikayetvar.com teşekkür ediyorum. benim şikayetim birçok internet sitesinde yayınlandı. umarım ben ve benim gibi mağdur durumda olanların mağduriyetleri bir an evvel giderilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön