Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Signal ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gamze sonuçtan hiç memnun değil

Signal Diş Beyaz Yapmayan Bir De Leke Yapan Diş Macunu

396
Gamze
Gamze 31 Ocak 08:12

1,5 ay önce Signal kömür dis macunu aldım dis macunun özelliği dişleri beyazlatması idi fakat şans verip bu macunu 1,5 ay boyunca kullandım ama asla memnun kalmadım. Dişlerimi beyazlatmadı gi gibi tartar da oluşturdu ve kahverengi lekeler çıktı diş yüzeyinde... Allah aşkına bu nasıl diş macunu! Kendi vaat ettiği özelliği bile yerine getirmeyen bu diş macununu sonsuza dek kaldırın raflardan... Üretmeyin mümkünse.!

Signal Logo
Signal31 Ocak 09:14
Gamze
Gamze02 Şubat 17:49

Ürünün dış kutusunu attığım için bir şey yapamayacaklarını söylediler komik bir durum insan kutusunu neden muhafaza etsin ki.! Zaten sizin için önemli olan macunun kendisi değil midir? Ayrıca madem ürünün kutusu geçerli neden iç macun paketinde QR kodu mevcut?

Benzer Şikayetler

profile
69
3 gün önce

Signal Diş Macunu Orijinalliği Şüpheli!

Migros' dan aldığım Signal beyaz güç diş macunu hiçbir şekilde köpürmüyor ve ağızda çok kötü bir tat bırakıyor. Ürünün orijinal olmadığına eminim konuyla ilgili kim ilgilenecek. Acil bir yetkili olacak mı zira müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum cevap telefon bağlanmıyor.

profile
70
1 hafta önce

Signal   diş Macunun İçinden Yuvarlak Taşlar Çıkıyor

Signal diş macunun içinden yuvarlak taşlar çıkıyor. İlk dedim nane mentol topu falan mı değil dişimizi kıracak her sıktığımızda en az 2 tane geliyor macundan içine resmen taş doldurmuşsunuz ya da içinde taşlaşan bir madde var resmini de atıyorum hastanelik olacağız.

Signal   diş Macunun İçinden Yuvarlak Taşlar Çıkıyor
Signal   diş Macunun İçinden Yuvarlak Taşlar Çıkıyor
Signal   diş Macunun İçinden Yuvarlak Taşlar Çıkıyor
+2
profile
92
1 hafta önce

Signal Diş Macunu

Bir marketten Signal diş macunu aldım. Eve gelince son kullanma tarihini bulamadım. Değişim için aynı markete tekrar gittim onlarda son kullanma tarihini bulamadılar. İade alabileceklerini söylediler. Üzerinde yazan tek tarih parti tarihi olduğunu daha süresinin geçmemiş olabileceğini söylediler. So...

profile
119
2 hafta önce

Signal Paketi Patlamış Signal Diş Macunu

Merhaba bugün şok marketten aldığım diş macununuz (Signal whıte system) patlamış çıktı. İçinde ki macun akmış ve kurumuştu. İade etmek istedim fakat fişimi marketten almayı unuttuğum için iade edemedim. Onun için gerekeni yapmanızı rica ediyorum.:::)

Signal Paketi Patlamış Signal Diş Macunu
Signal Paketi Patlamış Signal Diş Macunu
profile
389
10 Ocak

Signal White Now

Merhaba, Watsons mağazasından aldığım Signal White Now sensetive diş macunu astım ve öksürük nöbetleri geçirmeme neden oldu. Çay, kahveyi fazla tüketen biri olarak reklamlarından etkilenip almaya karar vermiştim. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve bu öksürük krizi her kullanımdan sonra tetikleniyor. İ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .