3 g
Yorum Yap
#11581417

Sigaratedavi.com Randevuya Uymuyor,Umursamazlar!

www.sigaratedavi.com muhatabı A*** Hanım. Gayet ikna edici bir konuşma ile randevu alındı. Makine ve uzman hazırdı randevu saatinde ve her şey yolunda gibiydi. Sadece ilk 1 hafta için sigara isteği olursa yeniden seans yapma garantileri vardı. Sonrası hak getire tabii ki. İlk 36 saat iyi gitti ama sıradışı bir durumla karşılaşınca sigara içtim. 2 gün sonrasına 1.30 randevu verdi ve Kartal/Bakırköy yeniden yollara düştüm. 1.30'dan az evvel oradaydık ve açıkça rahatsızım ve unuttum ben sizi dedi kendisi. Bekleyin oyalanın 3'te kesin oradayım dedi. Fakat gene kimse yok. Personelin randevudan haberi bile yok. Olsa hiç olmazsa onlar bugün gelmeyin ya da şu saatte gelin derlerdi herhalde. Zaten gördüklerinde şaşırdılar randevunuz var mıydı ki dediler.


Saat 4.30 ve hala gelen giden yok. Çektim gittim o sinirle. Ne de olsa ilk ücret ödendi. Boşu boşuna 400 TL'yi çöpe atmış oldum. Keşke beni ilk randevuda unutup bekletselerdi. Hangi çalışan rahatsızlık yüzünden hele 2 gün önce alınmış randevuyu unutma lüksüne sahip ki? Zaten fazlasıyla stresli bir süreç sigara bırakma dönemi. Üstelik hiç umursanmadan en az 3 saat bekletilince insan çileden çıkıyor. Ve çekip gittim. Üstelik A*** hanım midesinden rahatsızmış, ancak ben felç geçirdiğim ve duyusal felç devam ettiği için mecburen sigara bırakma umudu ile oradaydım. Beyni pıhtı atmış ve denge kaybı olan birinden daha rahatsız değildi kendisi. Ve o halde ben ta Kartal'dan Bakırköy'e başarısız bir işlem için ikinci kez gitmişken. Daha beklemeye devam etsem. Öğlen 1.30 randevusu için gece 11.12'de ancak evimde olacaktım tabi 5'te lütfettiğini düşünürsek.


Eğer orada halihazırda bir uzman yoksa veya ayarlayamıyor ise ve 2 gün önceki randevu unutuluyorsa. Ki bir gün öncesi ben tekrar onu haberdar etmiş 1.30'da yarın görüşmek üzere demiştim whatsapp'ta son derece ciddiyetsiz ve umursamaz bir ortam. Ücretimi iade edin helal etmem dedim. Ki fatura bile almadığım için hiçbir şey iddia edemem. Hayır dendi tabii ki. İlk işlemi yaptık Geri veremem gene gelin 1 hakkınız var dendi. Bir kez daha beni mağdur etmeleri için tekrar gitmem lazımmış. Gene söylüyorum Allah sorsun ve böyle ciddiyetsiz ve umursamaz bir yere gittiğim için kendimi suçluyorum. Kimse oraya keyfi gitmiyor. 3 saat beklettikleri ve unuttukları (sonrası belli değil çıkıp gittim) kaş konturu veya yüz botoks müşterisi değildi.

Hülya Hülya 417 Okunma 1 Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları