19 Ekim 2016

Sıfır Risk GittiGidiyor Sloganı Olsa Gerek!

GittiGidiyor sitesi İndirim Yeri isimli dükkandan 22 Eylül tarihinde satın aldığım klima Antalya Varsak şubesinde 26 gündür firmaya geri iade için bekliyor. Sıfır Risk sloganına sahip firmanız hasarlı gelen klimayı hiç teslim almadığım halde bana gönderilen iade kargo bilgilerini girmem istedi. Ben hasarlı klimayı GittiGidiyor ve İndirim Yeri dükkanına bildirmeme rağmen GittiGidiyor sıfır risk sloganına uygun olarak parayı İndirim Yeri dükkanına aktarı verdi. Hasarlı klimayı hiç teslim almıyorum GittiGidiyor parayı satıcıya aktarıyor. Pes doğrusu klima elimde değil parası satıcıda. Birkaç kez durumu GittiGidiyor 'a bildirmeme rağmen baştan sağma klasik cevap veriyorlar bana "Durumunuzu satıcıya bildirdik". Sonuç! Çözümsüz sıfır risk sloganın gölgesi. Hep mağdur olan alıcı yazık değil mi yine aynı cevabı verecekseniz lütfen vermeyin ve oyalamayın...

Bolat 112 Okunma

Cevaplar

  • Bolat 25 Ekim 2016

    Verdiğiniz cevap hep aynı kalisik kopya yapıştır. Soruna çözüm bulma adına nokta kadar gayretiniz yok hep oyalama hep baştan sağma ben GittiGidiyor olarak sizden yardım istiyorum. Verdiğiniz cevaba bak. İlgisiz sorumsuz GittiGidiyor mağazası bir daha sitenizden alışveriş Allah korusun.

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcıya gerekli bilgilendirme yapıldı. Satıcının sizinle iletişime geçmesi için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön