Sıfır DemirDöküm Kombi Sürekli Arızalanıyor!

Mustafa Ç. |

28 Kasım 2015'te sıfır olarak takılan DemirDöküm AtronH24 kombim 1,5 aylık süreçte 2 kez arızalandı. İlk arızada yetkili servis tarafından kombinin fanı değiştirildi ve 2 gün yedek parça bekledik. 2. arızada kombinin ana eşanjör ünün değişmesi gerektiğini söylediler. Aradan 9 gün geçmesine rağmen yedek parça henüz gelmedi.

Müşteri Hizmetlerini her gün arıyorum. Parça siparişinin verildiği ve parçanın beklendiği bilgisi alıyorum. Ne zaman geleceği konusunda net bilgi alamıyorum. 9 gündür kombim çalışmıyor. Ailece grip olduk. Sıfır aldığım kombinin 1,5 ayda 2 kez arızalanması ve 2 parçasının değişmesi sebebiyle kombimin değiştirilmesini talep ediyorum. Firma değişim yapmıyor...

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  29 Ocak
  09:26

  Kombim 12nci günde yedek parça getirilerek tamir edilebildi. Değişim talebim dikkate alınmadı. Önümüzdeki kısa zaman içinde tekrar arızalanması durumunda kesinlikle değişim talep edip dikkate alınmaması durumunda tüketici haklarına başvuracağım.

 • Mustafa Ç.
  27 Ocak
  13:09

  Bugün kombim çalışmayalı 10uncu gün. Servisi arıyorum yedek parçanız henüz kargoya verilmemiş, elimize ulaştığında size bilgi vereceğiz yanıtı alıyorum. Kombimi değiştirin diyorum bunu müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz yanıtı alıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum şikayetiniz bölge müdürlüğüne aktarıldı cevap geldiğinde size bilgi vereceğiz, cevap gelmeden bir şey yapamayız yanıtı alıyorum. Kombiye artık yedek parça takılmasını istemiyorum. Kombim yenisi ile değiştirilsin lütfen. Ne arayan var ne soran. Bu insanlar 10 gündür nasıl ısınıyor nasıl banyo yapıyor diye düşünen yok. Bekliyoruz bakalım.

 • 26 Ocak
  09:37

  Tüketicimizin şikayeti ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,
  DemirDöküm
  444 1 833