01 Şubat 2014 #2270741

Siemens'te Randevu Sistemi Yok

Siemens gibi bir şirketin nasıl servis randevu sistemi yok anlamıyorum. Randevu sistemi gerçekten müthiş : "gün içinde" diye bir saat veriyorlar. Sanırım 09:00-20:00 arası falan olsa gerek. Yani diyor ki 'sen beni evde bekle, ben seni ne ararım ne bilgi veririm. Kafam estiğinde işim bittiğinde gelirim'. Gelmeden önce arayın mutlaka diyorum, 2 seferdir arayan soran yok. Ben çağrı merkezi vasıtası ile servis peşinden koşuyorum. Böyle bir şirketin servisinin belirli bir saat aralığı verememesini anlayamıyorum. Bu hizmeti size yakıştıramıyorum.

Sercan 699 Okunma

Cevaplar

 • Sercan31 Temmuz 2015

  Aynen yukarıda yazdığım gibi oldu, yine gün içinde dediler, değişen hiçbir şey yok. Bundan sonra bana düşen artık ürünlerim için başka bir servisten randevu talep etmek olacak veya ürünlerimi en kısa zamanda değiştirip bir daha Siemens almayacağım.

 • Sercan18 Nisan 2014

  sonucu bilmiyorum..tekrar servis randevusu almak istediğimde yine servis saati veremeyecekler diye anlıyorum...servis için belirli bir saat aralığı verememek çok "rahata alışık" bir tutum..

 • Sercan'ın Teşekkür Mesajı01 Şubat 2014

  teşekkürler.

 • Siemens Temsilcisi01 Şubat 2014

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön