22 Ekim 2013

Siemens'te Çözüm Sıfır!

Siemens kurutma makinem 2 yıldır bir arıza kodu vererek duruyor. 2 yıldır 5 kez servis geldi ve muhtelif tamiratlar yaparak toplamda yeni bir makine bedeli kadar para aldı. Makinem halen bozuk. Firma ile görüşmeye çalışıyorum, mümkün değil. Bir sistem kurmuşlar aşmaya imkan yok. Her görüşme çabam yeni bir servis kaydı ile sonuçlanıyor. Halbuki ben servis mağduruyum.


Alman kültürü dedikleri bu olsa gerek; öyle bir sistem kurulmuş ki aşıp derdini anlatmaya imkan yok. Sorunun önlerindeki menüde yoksa yandın, insan ile değil sınırlı programlı makine ile konuşuyoruz. Ayrıca her aramada web sitesini kullanın diye mesaj dinliyorum ama web siteleri de çalışmıyor, çağrı merkezini arayın diyor.

Cumhur 486 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur25 Ekim 2013

    Sorunun kaynaginda yetkili servis oldugu zanniyla ozel ve yetkisiz servislerden hizmet almis olmamin oldugu anlasildi. Ancak; A) bir tuketici olarak hizmet aldigim servislerin yetkili servis oldup olmadiginin ayirdinda olmam mumkun degildi - halen de degi, B) Siemens in kurumsal web sitesinde ilk etao cagri merkezi disinda yetki sahibi yoneticilere ulasmak mumkun degil. Kanallar kapali. Musteri dislanmis durumda. Sattim gitti mantigi hakim. Bu sebeple tercih edecegim bir marka olmaktan uzak.

  • Siemens Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön