07 Eylül 2013 #1998668

Siemens Teşhir Ürünü Gönderdi Değiştirmiyor!

Siemens'in Kayseri Forum'daki bayiinden wm10s763 kodlu çamaşır makinesini satın aldım. Nevşehir'e nakliyesini talep ettim, 49 TL artı KDV istediler. Ben de kendi imkanlarımla ürünü getirdim. Kurulum için gelen ekip paketin sonradan hazırlandığını, fabrikadan çıkma paket olmadığını söyledi.


Ayrıca makinenin bir ayağı eksik çıktı ve üstündeki yazılar silik. Ürün değiştirme isteğime ret cevabı alıyorum ve Siemens Müşteri Hizmetleri bu olaya ilgisiz kalıp bayiiyle benim aramda olduğunu söylüyor. Sonuç olarak makine antrede öylece bekliyor 4 gündür. Siemens ürün olarak kaliteli diye aldık ama müşteri memnuniyetine pek önem vermiyor.

Mehmet 213 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet21 Eylül 2013

    Yoğun aramalara ve maillere nihayet olumlu bir cevap alabildim. Ürün değişikliği veya para iadesi teklif ettiler. Paramı iade aldım. Üç hafta çamaşır makinesiz idare etmemize, para verip çamaşırlarımızı yıkatmaya değdi mi bilmem. Nevşehir Siemens Teknik Servisi'ne teşekkür ediyorum. Bir tek onlardan beklediğim anlayış ve ilgiyi tam anlamıyla gördüm.

  • Mehmet07 Eylül 2013

    Gerekli işlemden kasıt nedir? Arayıp biz bişey yapamayız, bu sorunu bayiinizle çözün demek mi? Ben bu cevabı zaten almıştım Siemens sag ol. İcraat yok yine. Siemens kendi bayiine bile laf geçiremeyen bir kurum mudur? Kurumsallık konusunda bu kadar zayıf bir kurum mudur? Ben sorunu bayiiyle çözmüş olsam 4446688'i aramazdım zaten. Benim bu işten anladığım şu ki Siemens bu ürünü bu şekliyle kabul etmemi bekliyor. Kusura bakmayın ben bir maaşımı sadece bir çamaşır makinesine verdiysem arkasına da düşerim. Eğer gerçekten iyi bir kurumsanız bu olayı halletmenizi bekliyorum. En azından sıradan bir bayiinize laf geçirebilirsiniz umarım. Ne de olsa bu adamlar sizi temsil ediyorlar.

  • Siemens Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön