11 Nisan 2013 #1737613

Siemens Teknik Servis Makineye Zarar Verdi!

6 ay önce Siemens çamaşır makinesi aldım,2.000 tl verdim. ne yazık ki ne yetkili servisi düzgün, nede bölge müdürlüğünde müşteri ile görüşen ilgililer .tamamen yetkili servisini kayırıp müşteri memnuniyetindense yetkili servisinin memnuniyetini düşünen bir firma.çamaşır makinesinin kapağı açılmadı servis geldi kırık dedi,ve kapağı tornavida sokarak açmaya çalıştı, açamadı.


2 gün sonra bir başka kişi aynı servisten geldi oda gerekli materyali yanında bulundurmadığı için kapağı kırarak açtı.gidince farketik makinenin üzerinde beyaz kasa çizilmiş deforme olmuş tornavidadan.şuanda 6 aylık ürünü kullanamıyorum.ürünün değişimini talep ediyorum fakat çözüm bulunmuyor. Siemensin kalitesi.

Kubra 183 Okunma

Cevaplar

  • Kubra12 Nisan 2013

    Kesinlikle tavsiye etmiyorum hiç kimseye siemens teknik serviside kötü müşteri memnunyetide!!! almam dediğiniz markalar da müsteri memnuniyeti daha önde ... kalite deseniz elimizde kaldı kapağı siz düşünün artık. KESİNLİKLE ALMAYIN!!!

  • Kubra11 Nisan 2013

    Genel müdürlüğünüzde konuyla ilgilenen yetkililer çamaşır makinemin değişimini sağlamıyorlar.yani bir çözüm yok. Hakkımızı yasal yollardan arayacağız. Hakkımızı yedirmeyeceğiz, cahil insanlar değiliz gereği neyse yapacağız.Teknik servisinizin makineme verdiği hasara razı olup kabullenmeyeceğim.

  • Siemens Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön