Siemens Süpürgenin Fırçasında Sorun Yaşıyorum

Tutku Tutku15 Şubat 21:24

İki gün önce satın aldığım Siemens vs. X4 markalı yer süpürgesinin fırçası çok kötü. Başta çekim gücü yüksek olduğu için halıya takıldığını düşündüğümüz süpürgenin fırçasının daha sonra çekim gücünden kaynaklı değil. Fırçadan kaynaklı bir hatadan dolayı halıyı süpürmediğini fark ettik.

Aldığımız yetkili bayi ile iletişime geçtik ve bize farklı bir modelin başlığını vermeyi önerdi fakat garanti süresi kapsamında olmasına ve kendi üretim hatalarından kaynaklı olmasına rağmen fırça için 156 TL daha ödedim mağdur edildim. Gereğinin yapılmasını yetkililere bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Siemens Logo Siemens 16 Şubat 10:51

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler