11 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2548109

Siemens Sorunla İlgilenmiyor!

2 yıllık bulaşık makinemin kartı 2 defa yandıktan sonra değişim talebimiz reddedildi ve cihaz servise götürülerek tamir edilip geri gönderildi. Ancak şimdi de hem deterjanı almıyor hem de bulaşıkları yıkamıyor. 3 gündür peşlerinde koşuyoruz, konunun acil olduğunu 2 haftadır mağdur olduğumuzu söylüyoruz ancak dinleyen yok. Hala her aradığımızda Siemens Genel Müdürlük'ten birinin arayacağı söyleniyor.

Gökhan 4.106 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan18 Temmuz 2014

    İlk şikayetimden bu yana 1 ay oldu. 1 aydır bulaşıklar elde yıkanıyor. Sürekli servis geliyor gidiyor değişen bir şey yok. Aynı parça 3 defa değiştirildi, hala makinayı değiştirmemekte direniyorlar. En kötüsü kendileri verdikleri zamanlamalara uymuyorlar. 24 saat içinde geri dönüş sağlanacak demelerine rağmen arayan olmuyor. Genel müdürlükten telefona çıkan çalışanları tamamen başından savmak için konuşuyor. 15 yıldır sadece Siemens kullanan bir tüketici olarak bu sondur. Etrafımda da herkesi uyaracağım.

  • Siemens Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları