06 Eylül 2013 #1998357

Siemens Servis Ücreti Aldı!

3 ay önce aldığımız Siemens Bulaşık makinemiz bulaşıkları iyi yıkamıyor, bulaşıklar çıkarken kireç lekeli çıkıyor diye servis çağırdık. Servis, suyun kireçli olduğunu ve makinenin suyun sertlik ayarının düşük olduğundan ,bu problemin kaynaklandığını söyledi.( Fakat kurulumda ne şu sertlik kontrolü yaptı ne de makinenin ayarını ).


Makinenin çok kireçlendiğini de söyleyip kireç önleyici verip makinemizin boş olarak çalıştırılmasını söyledi. (ücreti toplam 45 TL )Servisten sonra bulaşıklarımız inanılmaz derecede temiz çıktı. Siemens genel servis numarasını arayarak kurulumda ayar yapılmadığını ve paramızın iadesini istedik. Değerlendirip çok uzun süre geçtiğini iade edemeyeceklerini söylediler.

Uğur 227 Okunma

Cevaplar

  • Uğur16 Eylül 2013

    Geri dönüş yapan olmadı. Olacağını da zannetmiyorum zaten. En azından çamaşır makinasında aynı problem olanlar( çizme problemi de sertlik ayarından) makinelerinin su sertlik ayarlarını kendileri yapsınlar servise para kaptırmasınlar.

  • Siemens Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön