25 Haziran 2013
Yorum Yap
#1866905

Siemens Paslanmaz Ocak Paslandı!

Yaklaşık 4 ay önce aldığımız paslanmaz diye satılan ER61151LT model ocağım pas tuttu.Servisi çağırıp gösterdiğimizde ocağın üzerine zeytinyağı bile sıçrasa pas tutacağını, 60 TL değerinde olan kendilerinin sattığı özel temizleyicilerden kullanmamız gerektiği söylendi.Temizleyiciyi almadım diye surat yapıp ocağı temizlemeden gitti.satıcıya başvurduk.


Böyle bir temizleyiciden haberi bile yok.Garanti belgesinde de böyle bir şeyden bahsetmiyor. müşteri hizmetleri hiçbir çözüm üretmiyor.hatayı direkt olarak müşteriye kesiyorlar.teknik servisleri raporu kendi kafasına göre müşteriden imza bile almadan kesip gidiyor.Ürünlerini satarken ne bilgi veriyorlar,ne de ürünlerine sahip çıkıyorlar.

Esra 231 Okunma

Cevaplar

  • Esra25 Haziran 2013

    siemens tarafından arandım.ocağı sanki lütufta bulunur gibi bir kereliğine temizletebileceklerini söylediler.kalıcı bir çözüm olmayacağı için kabul etmedim.

  • Siemens Temsilcisi25 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

Ziyaretçi Yorumları