07 Eylül 2013 #1999508

Siemens Ocağın Çelik Gövdesinde Renk Solması Oldu!

Evimizde Siemens set üstü ocak kullanıyoruz. Ürün hala garanti kapsamında ve 1 yıl dolmadı. Ürün üzerinde solmalar meydana geldi. Servisi çağırdık zahmet edip geldi .İnceledi ve çelik gövde üzerinde solmalar olduğunu tespit etti. Ancak servislerinin vereceği deterjan ile temizlemek gerekiyor ve harici deterjanlarda böyle olduğunu belirtti .


20 TL' de servisi ücreti aldı gitti .Değişim için de 330 TL para talep etti. 1-) Ürün üzerinde konu ile ilgili bir uyarı bulunmuyor. 2-) Evimize gelen her temizlikçiye temizlerken bu deterjanla temizle diye uyarıda mı bulunacağız. 3-) Bölge müdürünü aradım konunun satış sonrası olduğunu belirterek yardımcı olmadı. Yani biz satana kadar ilgileniriz dedi.

Ufuk 227 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk09 Eylül 2013

    Servisten tekrar aradılar.%50 iskonto yapıp değiştirme yapmayı teklif ettiler. - ürünün üzerinde herhangi bir uyarı yazmıyor.iddiları kullanıcı hatası ancak değil. konu ile ilgilenmenizi rica ediyorum.

  • Ufuk07 Eylül 2013

    konu ile ilgili olarak çağrı merkezinden aradılar.Şimdide %30 iskonto yaparak değiştirelim diyorlar. tekrar belirtmek isterimki konu kullanıcı hatası değildir.kullanıcı hatası olması için ürünün üzerinde bir uyarı yazması gerekmektedir.böyle bir yazı yoktur. konu ile ilgili olarak yasal haklarımı arayacağım ve her platformda dile getieceğim

  • Siemens Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön