17 Nisan 2013 #1748467

Siemens Müşteriyi Zorunlu Bırakması!

Aralığın ikinci haftasında Siemens yetkili bayi Aral A.Ş'den Ankastre Beyaz Eşya takımı aldım. Anlaşmam gereği ürünleri istediğim zaman teslim alabileceğim konusunda mutabık kalmamıza ve elimde resmi evrak olmasına rağmen ürünleri hemen teslim almam konusunda zorunlu bırakılıyorum.


Bu konuyu merkez çözer diye ümit edip çağrı merkezi ile bir haftadır konuşup kayıt bırakıyorum. En sonunda genel müdürlükten bu konuda yetkili olduğunu belirten ** isimli çalışan bayi ile görüştüklerini ve yardımcı olamayacaklarını bildirdiler.


Elimde ödemesi peşin yapılmış ve istediğim zaman alabileceğime dair resmi bir evrak var. Tüketici Hakları Mahkemesi dahil her noktaya bugün itibariyle müracaat edeceğim.

Murat 197 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Nisan 2013

    Şikayet olarak ne yazdıysam aynısını söyleyip sonucun değişmeyeceğini onayladılar. Müşteri memnuniyeti sıfır. Sonuç yasal yollardan sonuna kadar aranacaktır.

  • Siemens Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SİEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön